Added to wishlistRemoved from wishlist 0
Add to compare
Tags: ,
Price: EUR103.87
(as of May 13, 2026 07:47:07 UTC – Details)
Dimensions Length 4.88 in (124 mm) Width: 2.54 in (64.5 mm) Height: 1.56 in (39.5 mm) Weight: 0.19 lb (88 g) Technical Specifications Design: Skeletal frame with lightweight magnesium alloy Sensor: PAW3395 optical sensor​ (26,000 DPI, 650 IPS acceleration) Polling Rate: 4,000 Hz (with the 4K receiver, sold separately) Programmable Buttons: 5 customizable buttons with macro support RGB Lighting: 5 GLOWSYNC RGB Modes​ (customizable effects) Warranty Information​ 12-Month Limited Hardware Warranty
💟【Triple-Mode TUROSPEED Technology】 Maximum flexibility with three connection modes. Instantly switch between ultra-fast 2.4 GHz, low-latency wired mode, or flexible Bluetooth. With up to 200 hours of battery life, the M1 Pro remains reliable and unstoppable, game after game